STACJE GAZU LPG

STACJA TANKOWANIA GAZU LPG XCAR ferują Państwu najwyższej jakości auto-gaz propan-butan zapewniający doskonałe parametry umożliwiające znakomite właściwości jezdne każdego samochodu zasilanego LPG. Na stacji LPG możesz również korzystać z rabatów przy użyciu Klucza X-CARwash.

Każdy posiadacz klucza podczas tankowania LPG może uzupełniać go punktami(impulsami) ,gdzie każde zatankowane 10 litrów gazu premiowane jest 1 pkt.
1 pkt to równowartość 1 zł

Nasze stacje znajdziesz w Radomiu na ulicach:

 • Kwiatkowskiego 90
 • Kielecka 80
 
 • Kontakt z nami

  ul. Kielecka 80
  26-600 Radom
  tel. 48 365 00 05
  kom. 606 163 103

  email: x-carwash@wp.pl

  dowiedz się więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

wpisz
numer
telefonu

- Zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez X-carwash. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich, a także prawo do sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."