karta-x-carlpg KARTA X-CARlpg / Samoobsługowe myjnie samochodowe - Xcarwash - Radom

KARTA X-CARlpg

MYJ GRATIS!
Korzystaj z NOWEJ karty X-CARlpg.
Zbieraj punkty podczas tankowania.

 

 

SZYBKA FAKTURA!

Korzystając z karty masz możliwość otrzymania faktury bez każdorazowego wpisywania danych firmy

Jak zdobyć kartę:

 • Zgłoś się do obsługi
 • Spersonalizujemy kartę specjalnie dla Ciebie
 • Kartę otrzymasz Gratis (w godzinach pracy obsługi pn-sb 9-18)

INSTRUKACJA OBSŁUGI:

 • Podczas samoobsługowego tankownia LPG przy pomocy Tank Terminala masz możliwość zbierania punktów na nową kartę X-CARlpg.
 • Po wybraniu opcji-DYSTRYBUTOR LPG wyświetli się komunikat ”Odczytaj kartę klienta”, przyłóż kartę w odpowiednio oznaczone miejsce, następnie postępuj zgodnie z komunikatami
 • Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów możesz wydrukować kupon o wybranej wartości . Następnie wystarczy zgłosić się z nim do obsługi myjni i wykorzystać go na nasze usługi lub Mikrofibrę Premium.

UWAGA

 • Płatności gotówką:
  Terminal nie wydaje reszty w gotówce, jednak po wpłaceniu wyższej kwoty niż kwota wykorzystana na tankowanie automat wydrukuje bon równowartości nadpłaconej kwoty. Bon można wykorzystać przy następnym tankowaniu używając go jako środka płatniczego w czytniku banknotów terminala.
 • Płatności kartą:
  Jeżeli zatankujemy za mniejszą kwotę niż kwota zadeklarowana reszta środków wróci na konto płatnika w przeciągu kilku godzin od transakcji.

POMOC

TANK TERMINAL 880 414 143

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

wpisz
numer
telefonu

- Zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez X-carwash. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich, a także prawo do sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."