stacje-gazu-lpg STACJE GAZU LPG / Samoobsługowe myjnie samochodowe - Xcarwash - Radom

STACJE GAZU LPG

STACJE TANKOWANIA GAZU LPG XCAR oferują Państwu najwyższej jakości auto-gaz propan-butan zapewniający doskonałe parametry umożliwiające znakomite właściwości jezdne każdego samochodu zasilanego LPG. Na stacji LPG możesz również korzystać z rabatów przy użyciu karty X-CARwash.

Każdy posiadacz karty X-CARlpg podczas tankowania LPG może uzupełniać go punktami(impulsami), gdzie każde zatankowane 10 litrów gazu premiowane jest 1 pkt.
1 pkt to równowartość 1 zł.

Dodatkowo na stacji LPG na ulicy Kieleckiej 80 możesz skorzystać z TANKTERMINALA i karty X-CARlpg 

Nasze stacje znajdziesz w Radomiu na ulicach:

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

wpisz
numer
telefonu

- Zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez X-carwash. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich, a także prawo do sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."