faq FAQ / Samoobsługowe myjnie samochodowe - Xcarwash - Radom

FAQ

 • GDZIE MOGĘ OBEJRZEĆ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI WASZEJ MYJNI?

  Film instruktażowy znajduje się na naszym kanale na Youtube. Można go obejrzeć w tym miejscu. Ulotkę oraz opis poszczególnych programów można obejrzeć tu.

 • CZY WASZA MYJNIA PRZEWIDUJE OFERTĘ PROMOCYJNĄ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH?

  O wszystkich bieżących promocjach informujemy na naszym profilu na Facebooku. Dzięki bezgotówkowemu systemowi klucza X-CARwash można korzystać z rabatów i promocji, zyskując nawet do 25% więcej. Więcej o bezgotówkowym systemie klucza X-CARwash przeczytacie Państwo w tym miejscu: sprawdź szczegóły

 • W JAKICH GODZINACH OTWARTE SĄ PAŃSTWA PUNKTY?

  Nasze punkty dostępne są całodobowo. Obsługa dostępna jest dla Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18. W zależności od niekorzystnej pogody godziny dostępności pracowników w naszych punktach mogą ulegać zmianie.

 • ILE KOSZTUJE 1 IMPULS I JAKIEMU CZASOWI MYCIA ODPOWIADA?

  1 impuls to koszt 1 zł, który odpowiada 44 sek. korzystania z myjni.

 • ILE KOSZTUJE KORZYSTANIE Z ODKURZACZA I SUSZARKI?

  6 min. korzystania z odkurzacza to koszt 2 zł (2 impulsy). 6 min korzystania z suszarki to również koszt 2 zł (2 impulsy)

 • CO TO PIANOWNICA?

  Pianownica – od niedawna w każdym z naszych punktów znajdują się stanowiska z pinownicą . Są to stanowiska przeznaczone wyłącznie do mycia bezdotykowego, na których nie znajdziemy szczotki.

  Wielu naszych klientów, którzy preferują mycie bezdotykowe chętnie z niej korzysta i potwierdza jej skuteczne działanie. Intensywna piana nałożona na samochód rozpoczyna unoszenie cząsteczek brudu, zmiękcza go i skutecznie przygotowuje do dalszego mycia.

  Używana jako pierwszy etap mycia bezdotykowego , znacznie poprawia jego efekt. Aby skutecznie skorzystać z pianownicy warto zapoznać się z poradnikiem korzystania z pianownicy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

wpisz
numer
telefonu

- Zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez X-carwash. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich, a także prawo do sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."