gratisy-oczekuj-wiecej GRATISY / Samoobsługowe myjnie samochodowe - Xcarwash - Radom

GRATISY OCZEKUJ WIĘCEJ

Korzystając z naszych myjni otrzymasz liczne gratisy.

Na naszych myjniach znajdziesz gratis:

  • Ręczniki papierowe do szyb
  • Czernidło do opon
  • Silna chemia do kół

RAMKI POD TABLICE REJESTRACYJNE I NAKLEJKI Z LOGO X-CARwash UPRAWNIAJĄCE DO KORYSTANIA Z PROMOCJI

Ramki pod rejestrację są dostępne we wszystkich naszych punktach zupełnie gratis. Warunkiem otrzymania ramek jest ich montaż na miejscu.

Naklejki z naszym logo są dostępne również gratis i warunkiem ich otrzymania, jest naklejenie w widocznym miejscu z tyłu pojazdu.

Ramki, tak jak i naklejki z naszym logo upoważniają do korzystania z różnych promocji, które są regularnie ogłaszane na naszym profilu facebooka

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

wpisz
numer
telefonu

- Zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez X-carwash. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich, a także prawo do sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."