o-firmie O FIRMIE / Samoobsługowe myjnie samochodowe - Xcarwash - Radom

O FIRMIE

X-CARwash - NOWOCZESNE MYJNIE SAMOOBSŁUGOWE I STACJE LPG

X-CARwash to nowoczesne myjnie samoobsługowe zbudowane w oparciu o sprawdzone technologie oraz najnowsze innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. To także lata doświadczeń dbania o najwyższą jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Naszym atutem są nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkowana na nasze zamówienie specjalistyczna chemia oraz sztab ludzi, którzy łączą pracę z chęcią rozwoju zawodowego wspólnie pracując na sukces naszej firmy.

Lokalizacja
Myjnie X-CARwash zlokalizowane są w Radomiu przy ul. Kwiatkowskiego 90, ul. Kieleckiej 80, Warszawskiej 96 B, ul. 11 Listopada 87 oraz Młodzianowskiej 34. Prowadzimy również stacje tankowania wysokiej jakości gazu LPG – dzięki której nasi Klienci mają możliwość gratisowego korzystania z usług naszych myjni. Szczegółowy opis usług oraz wyposażenia znajdziecie Państwo na stronach dedykowanych poszczególnym punktom. Mapkę z lokalizacją naszych punktów znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Wiedza i rozwój
W naszych punktach korzystamy z chemii zaprojektowanej na wyłączność na potrzeby naszej firmy. Wieloletnie doświadczenia, obserwacje, rozmowy z Klientami, wnioski i spostrzeżenia pozwoliły na przygotowanie oferty produktowej „szytej na miarę” dla myjni X-CARwash. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, którzy w oparciu o zaawansowane badania laboratoryjne i nasze doświadczenia tworzą mieszanki i formuły dostosowane ściśle do wymagań jakościowych, stawianych przez naszą firmę. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa bezpieczna i skuteczna chemia, w procesie mycia. Stała kontrola jakości oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta daje nam całkowitą gwarancję, że zapewniamy Państwu usługi na najwyższym, oczekiwanym poziomie.

Nowoczesne technologie
W punktach X-CARwash proces mycia i pielęgnacji opiera się na wykorzystaniu wody pozbawionej, w procesie demineralizacji i zmiękczania, wszelkich związków mineralnych oraz zastosowaniu środków myjących i konserwujących o szczególnych właściwościach. Proekologiczne rozwiązania pozwalają osiągnąć perfekcyjny efekt mycia jak również chronią nasze środowisko naturalne. Głównym naszym celem jest zapewnienie jak największego komfortu i bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych usług. Dlatego dobór odpowiednich środków chemicznych jest niezmiernie odpowiedzialnym i ważnym zadaniem, wymagającym dużego zaangażowania. W tym celu współpracując z najlepszymi firmami z branży chemii samochodowej przeprowadziliśmy wiele badań i testów, aby w jak najbardziej optymalny sposób dostosować je do naszych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z liderami branży pozwala nam na ciągły rozwój oraz udoskonalanie naszych produktów i usług. Wszelkie nowości dostępne na rynku są przez nas analizowane i następnie systematycznie wprowadzane do naszej oferty.
Płatności bezgotówkowe kartami płatniczymi, czy kartami stałego klienta (system bezgotówkowy) są już standardem dostępnym we wszystkich naszych punktach. Samoobsługowe dystrybutory papieru, płynu do spryskiwaczy, czernidła do opon, środka do kokpitu, suszarki i maszyny do prania parowego są dodatkami na stałe poprawiającymi korzystanie z naszych usług.
System wielu programów mycia pozwala na dopasowanie sposobu mycia do indywidualnych potrzeb Klienta. Umożliwia korzystanie z myjni w sposób bezdotykowy (pianownica, mycie pod wysokim ciśnieniem prog.2) jak i na mycie szczotką (progr.3) bardziej uciążliwych zabrudzeń. Dzięki różnorodności sposobu mycia możemy skrupulatnie usunąć zanieczyszczenia z samochodu oraz zadbać o jego konserwację, aby cieszył się on blaskiem przez długi czas.

Stacje tankowania LPG
W naszych punktach oferujemy Państwu również najwyższej jakości auto-gaz propan-butan zapewniający doskonałe parametry umożliwiające znakomite właściwości jezdne każdego samochodu zasilanego LPG. Na stacji LPG można również korzystać z rabatów przy użyciu karty lub klucza X-CARwash.

Społeczna odpowiedzialność biznesu
W sposób szczególny dbamy o zachowanie standardów prowadzenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu. Z własnej inicjatywy aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnych społeczności, wspieramy ogólnopolskie inicjatywy, mające na celu dbanie o dobro człowieka. Od kilku lat wspieramy Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz pomagamy w rozwoju sportu, poprzez finansowe wsparcie udzielane lokalnym klubom sportowym i zawodnikom.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

wpisz
numer
telefonu

- Zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez X-carwash. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich, a także prawo do sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."